укр рус
Наш адрес:
04201, Украина, Киев, пер. Куреневский 15, 3 этаж, оф. 338
Время работы:
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
+38 (095) 554-08-08
+38 (098) 014-08-08
Вы можете отправить сообщение
ІНФОРМАЦІЯ

У цьому розділі ми будемо публікувати важливу та відкриту інформацію.

Наша компанія працює на перспективний результат і для комфортної співпраці з нашими партнерами, ми надаємо всі необхідні матеріали. Довідкова інформація, технічні параметри, інформація про встановлення та профілактику виробів, рекомендації по догляду та експлуатації.

Для наших клієнтів є вся необхідна інформація з доступними поясненнями для самостійного монтажу наших систем. Ілюстрації і схеми допоможуть швидко і якісно провести всі потрібні дії для установки розсувних систем, складних систем орних систем і підвісних систем SENATOR-LINE.

Для проведення маркетингових активностей, компанія SENATOR-LINE надає рекламні, іміджеві та інформаційні матеріали. Якщо деяких матеріалів немає у вільному доступі, Ви можете запросити їх. Пишіть нам на електронну пошту або в будь-який зі зручних месенджерів, вказав ваші контактні дані, опис потрібних матеріалів та послуг.

ГАРАНТІЇ

Для здійснення гарантійного обслуговування необхідні:
• заповнений гарантійний талон 
• наявність фірмової голограми на виробі 
• документ, що підтверджує покупку виробу (оригінал договору, видаткова накладна, товарний чек).  

Звертаємо також вашу увагу на те, що після завершення монтування, покупець в присутності монтажників зобов'язаний перевірити зовнішній вигляд виробу на предмет відсутності фізичних дефектів (подряпин, тріщин, сколів і т.п.). Після від'їзду бригади монтажників, претензії не приймаються.  

Гарантійне обслуговування не проводиться, якщо:  

• загублено гарантійний талон
• виріб має сліди механічного; хімічного пошкодження, або сліди дії вологи 
• були порушені умови експлуатації 
• проводився ремонт особами, які не є співробітниками компанії «SENATOR LINE» або авторизованими представниками нашої компанії.