укр рус
Наш адрес:
04201, Украина, Киев, пер. Куреневский 15, 3 этаж, оф. 338
Время работы:
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
+38 (095) 554-08-08
+38 (098) 014-08-08
Вы можете отправить сообщение
SENATOR LINE

Компанія «Сенатор Лайн»- заснована в 2013 році справжніми експертами в області меблевої фурнітури. «Сенатор Лайн» - це динамічно розвиваюча компанія в області розсувних систем, що володіє знаннями і технологіями, утворюючи собою групу справжніх професіоналів своєї справи.

ТМ «Сенатор Лайн»-спеціалізується на виробництві:

• Меблевих фасадів для шаф-купе

• Рамкових фасадів для кухонь та офісних меблів

• Гуртовий та роздрібний продаж фурнітури для розсувних систем

• Гуртовий та роздрібний продаж алюмінієвих розсувних систем

 Ми завжди захоплені своєю роботою сповна, занурюючись в саму суть, і постійно вносимо інноваційні продукти в наш асортимент. Ми орієнтуємося на прагнення до досконалості в усьому, що ми робимо, працюючи і насолоджуючись в той же час - це наш спосіб життя.

Наша компанія невпинно йде до розвитку і поліпшенню показників у роботі з клієнтами. Ми дбаємо про власний імідж і прагнемо вибудувати свій впізнаваємий бренд в галузі меблевої фурнітури.

25 жовтня 2018 року ми зареєстрували офіційну Торгівельну Марку і стали на крок ближче до мети!

Що це змінює?

• Компанія «Сенатор Лайн» має виняткове право на використання власного торгівельного знаку.

• Усі товари і послуги компанії будуть проводитися під однією Торгівельною Маркою і проходити додатковий контроль якості.

• Компанія «Сенатор Лайн» має право на повний контроль, дозвіл або заборону використання власного торгівельного знаку на етикетках та упаковках товарів, в рекламній продукції, інтернеті, в ЗМІ, при виконанні робіт або наданні послуг.

Для наших клієнтів мало що зміниться-якість товарів і послуг, як і раніше буде на найвищому рівні, але тепер вони випускаються під ім`ям ТМ «Сенатор Лайн», що надає гарантію якості наших товарів і послуг.


Якщо у вас з'явилися зауваження або пропозиції, то Ви можете залишити ваш коментар і ми його розглянемо в найкоротші терміни.