укр рус
Наш адрес:
04201, Украина, Киев, пер. Куреневский 15, 3 этаж, оф. 338
Время работы:
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
+38 (095) 554-08-08
+38 (098) 014-08-08
Вы можете отправить сообщение
ФАРБУВАННЯ СТЕКОЛ І ПРОФІЛЮ В RAL-ПАЛІТРУ

Рамкові фасади або фасади зі скла, скляні панелі завоювали прихильність дизайнерів, завдяки своїй довговічності та естетичності. Скляні панелі в алюмінієвих рамах зручні в догляді і мають широкий спектр використання, від житлових приміщень (кухня, ванна кімната, панелі в шафі-купе) до бізнес-зон, професійні шафи, стелажі із зразками, перегородки, вітражі. Скляні фасади і панелі без рам можуть вигідно підкреслити стиль вашого інтер'єру.

Безбарвне прозоре скло не завжди є ідеальним рішенням для тієї або іншої конструкції, саме тому велику популярність придбала фарбування скла, яка дозволяє отримати скло потрібного кольору або відтінку, а також малюнок. Ідеально зберігає відтінок суперосветленное скло (марки Ультраоптівайт або Оптівайт). Також ви можете вибрати фарбування з ефектом Glitter, яка додасть поверхні виробу стильний блиск, а кольором - особливу глибину. Ви можете комбінувати фарбування з іншими різновидами декоративної обробки скла - нанесенням малюнків, рельєфних візерунків, матування і т.д. 

Для створення єдиного образу з вашим інтер'єром і дизайн-проектом, ми можемо пофарбувати деталі в необхідні вам колірні рішення по міжнародній колірній палітрі RAL: рами або перегородки з алюмінієвого профілю і скляний панелі. 

Фарбування проводиться на професійному обладнанні, використовуються технологічні рішення, що дозволяють фарбувати поверхні створюючи єдиний рівний колірний шар.

Якщо у Вас стандартні прямокутні деталі, то можете скористатися нашою формою для прорахунку, для інших виробів, надсилайте запит на пошту: senator_line@ukr.net

ЕКСПРЕС ПРОРАХУНОК