укр рус
Наш адрес:
04201, Украина, Киев, пер. Куреневский 15, 3 этаж, оф. 338
Время работы:
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
+38 (095) 554-08-08
+38 (098) 014-08-08
Вы можете отправить сообщение
ПОРІЗКА СИСТЕМ, РАМКОВОГО ПРОФИЛЮ. ДЗЕРКАЛ, СКЛА

Результат виконання вашого проекту прямо залежить від декількох факторів: професіоналізм працівників і якість використовуваних деталей, фурнітури.

Наша компанія пропонує широкий спектр супутніх послуг, які дозволять виготовити максимально якісні деталі для ваших проектів. 

• Ми працюємо на високоточному обладнанні.
• У нас в штаті кваліфіковані співробітники, які несуть відповідальність за який видається результат.
• Працюємо тільки з якісними матеріалами
• Матеріали і інструменти підбираються під кожен проект, враховуючи всі технологічні і фізичні особливості матеріалів. 

Різка профілю і систем напрямних.

Нашою компанією запущена високоточна лінія на базі верстатів OMGA TR2, з різання алюмінієвого профілю для виготовлення конструкторів під ваші проекти та складання алюмінієвих фасадів. Наша складська програма дозволяє в короткий термін виконати і передати далі в виробництво ваші замовлення, будь то конструктор для подальшої самостійної збірки, рамкові меблеві фасади або фасади для розсувних систем і шаф-купе.

Можемо організувати безперервне виготовлення для фабрик і потокових клієнтів. Швидкість виконання та високу якість — основні критерії вибору нашої компанії серед конкурентів.

Різка дзеркал.

Для вашої зручності ми пропонуємо виконання масових та індивідуальних замовлень з розкрою дзеркал, працюємо по картах розкрою.

Різка дзеркал виконується професійними працівниками і повністю відповідає всім зазначеним велечинам, після видачі деталь може бути використана без додадкової обробки.

Всі дзеркала проходять ретельний огляд і перевірку на переломлення відбиваного зображення.

Якщо у Вас стандартні прямокутні деталі, то можете скористатися нашою формою для прорахунку, для інших виробів, надсилайте запит на пошту: senator_line@ukr.net

ЕКСПРЕС ПРОРАХУНОК